Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Letní grilování

Dne 1. 7. 2022 se nám podařilo po dlouhé době uspořádat letní grilování pro všechny zaměstnance EWM. Účast byla hojná až do brzkých ranních hodin. Všichni se dobře pobavili a užili si spoustu zábavy za doprovodu DJ.

Číst více

Urban challenge 2022

Dne 18. 6. 2022 podpořila firma EWM své zaměstnance v účasti na Urban Challenge v Ústí nad Labem, kde se účastnilo 5 našich zaměstnanců. Účastníci si pěkně mákli a domů si přivezli medaili za účast.

Číst více

Dostavba haly v Jiříkově

V listopadu 2018 je plánována dostavba nové výrobní haly v Jiříkově. 

Číst více

Spustili jsme nový web!

Náš nový web byl vypuštěn do světa. Naleznete na něm vyškeré potřebné informace, jako je například přehled volných pozic, historie, zaměstnanecké benefity a zejména důležité kontakty.

Číst více

Den otevřených dveří pro studenty

V rámci vzájemné spolupráce pozvala firma EWM studenty VOŠ a SŠ Varnsdorf na exkurzi celou firmou. Studenti získali představu o rozmanitosti celé výroby.

Číst více

Teambuilding

Tento víkend strávili naši mistři společně s vedoucími výroby na teambuildingu v Říčanech u Prahy. Pozitivní ohlasy jsou vidět již na první fotografii :-). Všichni se proškolili, zahráli si   a dobře se najedli. Věříme, že si tuto akci…

Číst více

Mikulášská 2018

Hravé odpoledne 05.12.2018 spojené s mikulášskou nadílkou uspořádala firma EWM pro děti svých zaměstnanců. O zábavu se nám postarala čertice Vicky, andílek nás naučil básničku a společně jsme přivolali Mikuláše. Balíček od něj potěšil každé…

Číst více

Poděkování zaměstnancům

Děkujeme našim jubilantům za dlouholetou spolupráci s naší společností. Vážíme si jejich práce, kterou vykonávají již 10, 15 a 20 let.

Číst více
Login