Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Výstava v Brně 2022

Ve dnech 4. - 7. 10. 2022 probíhá v Brně mezinárodní strojírenský veletrh, kde se letos budeme mimo jiné věnovat i automatizaci a robotizaci ve svařování – využití kolaborativních robotů k různým svařovacím procesům. Vstupní…

Číst více

Tour De Zeleňák 2022

Dne 3. 9. 2022 se tradičně v Rumburku konal TOUR DE ZELEŇÁK, kde EWM podpořilo několik svých zaměstatnců a jejich rodinných příslušníků.

Číst více

Houmrův triatlon 2022

Ve dnech 5. - 6. 8. 2022 probíhal v Jiříkově tradiční Houmrův triatlo, kde EWM podpořilo několik svých zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků

Číst více

Letní grilování 2022

Dne 1. 7. 2022 se nám podařilo po dlouhé době uspořádat letní grilování pro všechny zaměstnance EWM. Účast byla hojná až do brzkých ranních hodin. Všichni se dobře pobavili a užili si spoustu zábavy za doprovodu DJ.

Číst více

Urban challenge 2022

Dne 18. 6. 2022 podpořila firma EWM své zaměstnance v účasti na Urban Challenge v Ústí nad Labem, kde se účastnilo 5 našich zaměstnanců. Účastníci si pěkně mákli a domů si přivezli medaili za účast.

Číst více

Dostavba haly v Jiříkově 2018

V listopadu 2018 je plánována dostavba nové výrobní haly v Jiříkově. 

Číst více

Spustili jsme nový web!

Náš nový web byl vypuštěn do světa. Naleznete na něm vyškeré potřebné informace, jako je například přehled volných pozic, historie, zaměstnanecké benefity a zejména důležité kontakty.

Číst více

Den otevřených dveří pro studenty 2018

V rámci vzájemné spolupráce pozvala firma EWM studenty VOŠ a SŠ Varnsdorf na exkurzi celou firmou. Studenti získali představu o rozmanitosti celé výroby.

Číst více
Login