Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Společenská odpovědnost

V rámci odpovědného podnikání zohledňujeme nejen zájmy našich zákazníků a zaměstnanců,ale i dalších fyzických či právnických osob, se kterými se naše firma v rámci svého podnikání setkává nebo které může nějakým způsobem ovlivňovat. V oblasti mikroregionu Jiříkov a Rumburk pomáháme místním organizacím s pořádáním sportovních a kulturních akcí, podporujeme zejména ty, které jsou určeny pro děti.

Pravidelně přispíváme Domu dětí a mládeže v Rumburku na pořádání jejich akcí, dále podporujeme Fotbalový klub Rumburk - jejich nejmenší děti, ale i další sportovní kluby, kde se podílíme na nákupu vybavení. Spolupracujeme rovněž se Sborem dobrovolných hasičů Jiříkov, kterým jsme koupili strojové vybavení, nebo jim pomáháme se zajišťováním akcí pro děti. Naše firma je také každoročním sponzorem Mezinárodního festivalu varhanní duchovní hudby ve Filipově. 

Dalším důležitým aspektem společenské odpovědnosti je péče o zaměstnance, kterým naše firma nabízí celou řadu benefitů, včetně vzdělávání tvrdých i měkkých dovedností. Naším hlavním zájmem je chránit zdraví svých zaměstnanců. Proto se snažíme, aby svou práci vykonávali v příjemném a bezpečném prostředí, s přátelskou atmosférou.

Pro zaměstnance pořádáme pravidelné teambiuldingové - společenské či sportovní, akce. Nově i pro jejich rodinné příslušníky. 

  • Naše výroba ani produkty nezatěžují životní prostředí, navíc veškerý odpad třídíme.

  • Energetickou náročnost výroby snižujeme investicemi do nových technologií, energetickou náročnost budov potom jejich opravami.

  • Směrnice o ochraně oznamovatelů

img01

img02

Login