Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Závod 1 - Rumburk

Výrobní závod, který se nachází v Bezručově ulici v Rumburku, byl prvním výrobním závodem od roku 1996 v Čechách. V té době se zde vyráběly komponenty do svářecích přístrojů, zejména tištěné obvody a transformátory.

V dnešní době se zde nachází převážně výroba elektroniky pro všechny naše svářecí přístroje, která zahrnuje automatické osazování pomocí speciálních strojů, ruční osazování, měření a povrchovou úpravu desek plošných spojů.

Automatické osazování dělíme na THT a SMD výrobu. Na tomto oddělení máme celkem tři výrobní linky. Po osazení automatem dochází k optické kontrole, takto jsou kontrolovány všechny vyrobené desky. Dalším výrobním krokem je ruční dosazení těch dílů, které nelze osadit automaticky. Pak se desky znovu otestují na automatické optické kontrole a posléze přechází
k dalšímu zpracování na oddělení měření elektroniky. Desky jsou testovány nejen na automatických testovacích systémech, ale i na zařízeních vlastní konstrukce. Následně je prováděna povrchová úprava lakováním.
Po ukončení všech úkonů, které jsou nutné pro výrobu, prochází všechny výrobky výstupní kontrolou a mohou být expedovány do našich výrobních provozů EWM-Group. Na tomto všem se spolupodílí tým spolupracovníků od přípravy výroby až po kontrolu kvality, který v současné době čítá
v Rumburku bezmála osmdesát zaměstnanců.

img06

Login